otomatik-tente-slider-1

BRANDA EVİM, TENTE, BRANDA VE ÇADIR SİSTEMLERİ

Her geçen gün kendini geliştiren ve değişen trendleri yakından takip eden Branda Evi yurt dışından ithal ettiği branda ve tente ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Branda Evi olarak, alanımızda en kaliteli hizmeti vermeyi amaç edinmiş olup, tamamen müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekteyiz. Branda ürünlerimiz arasında Branda, Pergola TenteBranda, Tente ÇeşitleriBranda, Şantiye Çadırlarıasma germe çadırlarBranda, Şeffaf KapamalarBranda, Depo Çadırlarıhalı saha kapamaBranda, Eğlence Çadırları imalatı konusunda hizmet vermekteyiz. Mafsallı tente, genelde dış mekanlarda tente ve branda gereksinimi duyulan alanlarda kullanılan ve mafsal fonksiyonu sayesinde açılır/kapanır uygulama özelliği sayesinde istendiğinde açılıp kapanması nedeni ile tercih edilen bir uygulamadır. Branda Evi güvencesi ile alacağınız hizmet ve elde edeceğiniz ürünler garantimiz altındadır. Her türlü organizasyonunuz için bize ulaşın ve size özel çözümlerimizle organizasyonunuza destek olalım. Branda ve çadır sektörünün lider ismi Branda Evi ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayın.

MISYONUZ

KALİTE ANLAYIŞI

Kalite anlayışı ve devamında uygun fiyat yelpazesi ile daima müşteri memnuniyetini ön plan da tutmayı hedefliyoruz

STRATEJİ

Branda Evi olarak bulunduğumuz konumu korumak ve güçlendirmek en birinci stratejimiz olmuştur.

POLİTİKA

Sektöre atılan adımın ilk gününden itibaren kalite politikasını hiç değiştirmeden devam etmek.

GÜVENDESİNİZ

GARANTİ

Uygulumalarımız da kullanmış olduğumuz malzemeler, avrupa ve yerli sınıf olarak kalite standartlarına uygun, ve yapılan işçilikte firmamızca yapıya göre değişmekte olan süreçler işlemektedir. malzemelerimizin garantisi hem firmamızca hem de üretici firma tarafından garantisi sağlanır

PROJE

Müşterinin talebi doğrultusunda yerin de ölçü alınarak, alana göre yapılacak olan uygulama firmamızca tasarlanıp uygulanmaya başlanmadan bitmiş bir şekilde müşterinin beğenisine sunulur ve artı veya eksi yönleri karşılıklı istişare yapılarak en verimli sonuca ulaşılır.

KEŞİF

Ürünün kuralacağı ortama en uygun, istek ve ihtiyaçlarınızı en yüksek seviyede karşılayacak olan branda tente ve minder siparişlerinizi en kullanışlı projeyi hazırlayarak müşterilerimize sunmaktayız.